Hoofdmenu
- U bevindt zich hier:
- » Home
- » Dorpshuisveiling
Dorpshuisveiling
LET OP De veiling is verplaatst naar vrijdag 28 oktober om 19:30u
Het is bijna zover. Op vrijdagavond 28 oktober gaat in de kerk van Oudendijk het bieden beginnen tijdens een unieke Dorpshuisveiling.
Er is van alles te veilen, van dinerbonnen tot kaarten voor het Concertgebouw en van vaartochten tot cadeaumanden. En wat te denken van het gesigneerde shirt van deze Olympische Kampioenen. Er zijn ruim 140 kavels binnengekomen die door veilingmeester Berend de Weerd aan de man worden gebracht.
De opbrengst van deze bijzondere veiling is bedoeld voor het plaatsen van een nieuwe keuken.
Het bestuur en de vrijwilligers van de Stichting Vrienden van de kerk Oudendijk hebben de afgelopen jaren hard gewerkt om de functie van de kerk te verbreden van alleen gebedshuis tot dorpshuis.
Hiertoe is onder andere de programmering aangepast en er zijn vele nieuwe activiteiten ontwikkeld.
Ook zijn er diverse bouwkundige aanpassingen gedaan, zoals het verrijdbaar maken van de kerkbanken en het plaatsen van een bar.
Tijdens de laatste grote restauratie in de jaren ‘80 van de vorige eeuw is in de voormalige consistorie een keuken geplaatst. Deze is, na bijna 30 jaar gebruik en door de inwerking van vocht, nu echt wel aan vervanging toe. Een flinke klus, maar vooral ook een grote investering.
Om die investering mogelijk te maken, is het idee van deze veiling ontstaan.
Vele bewoners van de dorpen Oudendijk, Grosthuizen, Scharwoude en Schardam hebben artikelen en diensten ter beschikking gesteld. Ook het bedrijfsleven in de regio heeft een stevige bijdrage geleverd.
De veiling begint om 19.30 uur.
Gekoppelde documenten openen of opslaan: | ||
Veilinggids | di 18 okt 2016 |
Om PDF bestanden te kunnen openen heeft u Adobe Reader nodig, indien deze niet aanwezig is op de computer kunt u deze hier downloaden. |